کیسه گونی

کارخانجات تولید کننده گونی پلاستیکی در یزد

کارخانجات تولید کننده گونی پلاستیکی در یزد

چگونه می توان گونی به قیمت درب کارخانه تولید کننده گونی پلاستیکی در یزد و اصفهان و اراک خرید ؟ قیمت انواع محصولات تولید کننده گونی پلاستیکی در یزد چقدر است؟ انواع گونی پلاستیکی در چه صنایعی مصرف می شوند؟ سود صادرات انواع گونی توسط تولید کنندگان گونی پلاستیکی چقدر می باشد؟

استفاده از انواع گونی در صنایع مختلف بسیار رواج یافته است . به عنوان مثال انواع گونی پلاستیکی در صنایع ساختمانی مانند شن و ماسه و گچ و سیمان و نخاله ساختمانی بسیار استفاده می شود.تولید کننده گونی پلاستیکی در یزد

 چگونه می توان گونی به قیمت درب کارخانه تولید کننده گونی پلاستیکی در یزد و اصفهان و اراک خرید؟

بسیاری از مصرف کنندگان انواع گونی پلاستیکی جهت خرید گونی به بازار گونی فروش ها در شهرهای یزد و اصفهان و تهران و کرمان و دیگر شهرها مراجعه می‌کنند . اما جهت خرید عمده با تیراژ بالا و چاپ اختصاصی انواع گونی عمومابه کارخانجات تولیدکننده انواع گونی مراجعه می‌شود . و از طریق دفتر فروش کارخانجات تولید کننده گونی پلاستیکی در یزد و شیراز و تهران و تبریز اقدام به ثبت سفارش می نمایند . و با قیمت ارزان تری به صورت عمده خرید می کنند .

شما عزیزان می توانید جهت ثبت سفارش به صورت عمده و قیمت درب کارخانه با مشاورین فروش ما تماس گرفته و استعلام قیمت نموده و ثبت سفارش انجام دهید . مشاورین فروش این مجموعه به صورت تمام وقت از طریق راه های ارتباطی و شبکه های اجتماعی که در همین برگه درج شده است  پاسخگوی شما عزیزان حتی در ایام تعطیل می باشند.

تولید کننده گونی پلاستیکی در یزد

 قیمت انواع محصولات تولید کننده گونی پلاستیکی در یزد چقدر است؟

کارخانجات تولید کننده گونی پلاستیکی در یزد انواع محصولات گونی پلاستیکی را تولید می کنند که با قیمت های مختلفی به فروش می رسد عبارتند از:

گونی پلاستیکی لمینت
گونی پلاستیکی ساده
گونی پلاستیکی رولی ضد آب
گونی پلاستیکی ضد آب و آفتاب
گونی پلاستیکیBOPP
کیسه جامبو

تولید کننده گونی پلاستیکی در یزد

هریک از انواع محصولات تولیدی کارخانجات تولید کننده گونی پلاستیکی در یزد در ابعاد مدل های مختلف به فروش می رسد به عنوان مثال انواع کیسه جامبو در مدل های زیر و ابعاد مختلف تولید می شود

با پارچه لمینت یا بدون آن
با لایه نایلونی PE و یا بدون آن
با پارچه صاف یا گردباف
بدون درب
با درب لیفه
با درب صندوقی
با درب قیف
کف بسته
کف قیف

هر کدام از این محصولات در ابعاد مختلف و در تیراژ مختلف با قیمت مشخصی به فروش می رسد که می توانید جهت استعلام قیمت و سفارش مورد نظر خود را برای فروش این مجموعه تماس بگیرید و پایین ترین قیمت و به صورت عمده خرید نمایید.

تولید کننده گونی پلاستیکی در یزد

انواع گونی پلاستیکی در چه صنایعی مصرف می شوند؟

استفاده از گونی پلاستیکی در صنایع مختلف در سالهای اخیر بسیار رواج یافته است و جهت حمل و نقل و بسته بندی انواع محصولات از آن استفاده میشود. در اینجا برخی از صنایع مختلف که از انواع کیسه گونی پلاستیکی استفاده می‌کنند اشاره می نماییم.

مصرف کنندگان اصلی گونی جامبو عبارتند از:
صنایع شیمیایی
صنایع پتروشیمی
صنایع معدنی
صنایع دارویی
صنایع ساختمانی
گیاهان دارویی
صنایع غذایی دام و طیور

مصرف کنندگان اصلی کیسه گونی عبارتند از:
صنایع شیمیایی
محصولات کشاورزی
صنایع ساختمانی
گیاهان دارویی
صنایع غذایی

مصرف کنندگان اصلی انواع گونی رولی عبارتند از:
صنایع ساختمانی
راهسازی
صنایع دریایی
صنعت نفتی
صنایع پتروشیمی

تولید کننده گونی پلاستیکی در یزد

سود صادرات انواع گونی توسط تولید کنندگان گونی پلاستیکی چقدر می باشد؟

با توجه به قیمت پایین محصولات گونی پلاستیکی در ایران نسبت به کشورهای همسایه بازار صادراتی گونی پلاستیکی و کیسه جامبو به کشورهای دیگر مخصوصا همسایگان ایران افزایش یافته است . بسیاری از کارخانجات و صنایع مختلف در کشورهای دیگر جهت خرید انواع گونی پلاستیکی و کیسه جامبو از ایران اقدام می کنند. با توجه به آنکه فروش و صادرات انواع گونی پلاستیکی و کیسه جامبو بسیار زیاداست، سود بالایی نصیب تولیدکنندگان و صادرکنندگان ایرانی می شود. کارخانجات تولید کننده گونی پلاستیکی در یزد و اصفهان و شیراز و تبریز سهم مهمی در صادرات انواع گونی و کیسه جامبو به کشورهای همسایه و آسیایی و اروپایی دارند

تولید کننده گونی پلاستیکی در یزد

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش: مهندس دیواندری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09128937791
شماره واتساپ: 09128937791
شماره تلفن ثابت:02133784154
شماره فکس:02189783121
کانال تلگرام: avidgoony@
اینستاگرام: avidgoony@
آدرس سایت: www.avidgoony.ir
پست الکترونیکی: avidgoony@gmail.com
ادرس کارخانه : تهران . شهرک صنعتی قرچک .

مطلب پیشنهادی

تولید کیسه گونی

مرکز تولید کیسه گونی آرد در مشهد

مرکز تولید کیسه گونی آرد در مشهد مرکز فروش کیسه گونی آرد در مشهد و …

کیسه گونی