کیسه گونی

بزرگترین تولید کننده کیسه جامبو در ایران

بزرگترین تولید کننده کیسه جامبو در ایران

کیسه جامبوبگ چیست؟ قیمت فروش تولید کننده کیسه جامبو در تهران اصفهان و بندرعباس چه تفاوتی دارد؟ کیسه جامبو چه کاربرد هایی دارد ؟بزرگترین تولید کننده کیسه جامبو در کدام شهر است؟استفاده از کیسه جامبو در صنایع مختلف رواج یافته است و الزامات قانونی سبب استفاده روز افزون از جامبوبگ در بسته بندی و حمل و نقل شده است.

تولید کننده کیسه جامبو

کیسه جامبوبگ چیست؟

گونی بزرگ یک تنی یا جامبوبگ یا شتی یا گونی پت تمام این اسم‌هایی که گفته شد اصطلاحات یا عناوینی است که به جامبوبگ یا بیگ بگ گفته می شود. جامبوبگ‌ یا گونی بزرگ یا گونی پت به کیسه‌هایی بزرگ از جنس گونی پلی پروپلن گفته می‌شود. این گونی‌ های بزرگ با ابعاد متفاوت تولید می‌شود. در قوانین جدید برای جابجایی مخصولات فله و پودری در بخش‌های صنایع ساختمانی و معادن، صنایع شیمیایی، کشاورزی، دارویی و غذایی باید از گونی‌های جامبو استفاده شود.

تولید کننده کیسه جامبو

قیمت فروش تولید کننده کیسه جامبو در تهران اصفهان و وبندرعباس چه تفاوتی دارد ؟

عوامل مختلفی در تعیین قیمت کیسه جامبو موثر است .با توجه نوع نخ و تعداد تسمه ها و ابعاد گونی جامبو و همچنین نوع محصول مورد استفاده در کیسه جامبو قیمت کیسه جامبو در تهران و یزد و بندرعباس فرق می کند. اما تفاوت قیمت تولید کننده کیسه جامبو مربوط به هزینه تولید و قیمت مواد اولیه ، کرایه ،حمل و نقل مواد محصولات می باشد. به عنوان مثال نزدیک بودن به مرکز پخش مواد اولیه و همچنین هزینه آب و برق و گاز و دستمزد کارگر بسیار تعیین کننده میباشد . با توجه به مواردی که ذکر شد قیمت فروش گونی توسط تولید کننده کیسه جامبو در یزد و تهران بسیار ارزان تر از کارخانجات دیگر می باشد.

تولید کننده کیسه جامبو

کیسه جامبو چه کاربرد هایی دارد؟

با توجه به قوانین جدید و الزام صنایع مختلف نسبت به استفاده از کیسه جامبو در حمل و نقل و جابجایی محصولات فله و پودری در حجم بالا ،بسیاری از صنایع مجبورند جهت حمل و نقل و جابجایی محصولات فله و پودری از کیسه جامبوبگ استفاده کنند. چرا که بسیار بزرگ تر و محکم تر می باشد و انواع گونی پلاستیکی توانایی و تحمل حمل و نقل در وزن های بالا و حجیم را ندارند .صنایع مختلفی که از انواع کیسه جامبو در حمل و نقل و جابجایی محصولات خود استفاده می کنند عبارتند از:

صنایع معدنی
صنایع شیمیایی
صنایع پتروشیمی
صنایع غذایی
صنایع دارویی
صنایع ساختمانی
محصولات کشاورزی

یکی دیگر از مصارف کیسه جامبو برای مهار انواع سیل و جلوگیری از سیلاب و طغیان رودخانه ها و بالا آمدن آب دریای باشد که درون کیسه جامبو از انواع شن و ماسه پر شده و به صورت منظم بر روی هم چیده میشود.

تولید کننده کیسه جامبو

بزرگترین تولید کننده کیسه جامبو در کدام شهر است ؟

با توجه به مصرف انواع کیسه جامبو بگ در فصول مختلف سال میزان تولید کارخانجات نیز با هم متفاوت میباشد . با توجه به سفارش مشتریان به کارخانجات تولید کننده کیسه جامبو در فصول مختلف سال ظرفیت تولید انواع کیسه جامبو توسط تولید کننده کیسه جامبو افزایش می یابد. و به صورت سه شیفت نیز فعالیت می کنند .با این حال می توان بزرگترین تولید کنندگان کیسه جامبو در شهرهای تبریز و تهران و اصفهان و اراک و شیراز و یزد قرار دارند.

شما عزیزان میتوانید جهت استعلام قیمت و مشاوره برای انتخاب بهترین محصول با مشاوران ما تماس بگیرید.کارشناسان ما بصورت شبانه روزی پاسخگوی شما هستند.

تولید کننده کیسه جامبو

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش: مهندس دیواندری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09128937791
شماره واتساپ: 09128937791
شماره تلفن ثابت:02133784154
شماره فکس:02189783121
کانال تلگرام: avidgoony@
اینستاگرام: avidgoony@
آدرس سایت: www.avidgoony.ir
پست الکترونیکی: avidgoony@gmail.com
ادرس کارخانه : تهران . شهرک صنعتی قرچک .

مطلب پیشنهادی

انواع کیسه جامبوبگ

قیمت عمده انواع کیسه جامبوبگ در بندرعباس

قیمت عمده انواع کیسه جامبوبگ در بندرعباس کیسه جامبو بگ چه کاربردهایی دارد؟ انواع کیسه …

کیسه گونی