کیسه گونی
خانه / کیسه جامبو / فروش عمده انواع کیسه جامبو صادراتی

فروش عمده انواع کیسه جامبو صادراتی

 فروش عمده انواع کیسه جامبو صادراتی

کیسه جامبو چه مزایا و کاربرد هایی دارد ؟ جهت خرید عمده انواع کیسه جامبو در رشت و بندرعباس و کرمان و اصفهان به کجا مراجعه کنیم؟  آیا امکان صادرات انواع کیسه جامبو وجود دارد؟

انواع کیسه جامبو

کیسه جامبو چه مزایا و کاربرد هایی دارد؟

با توجه به رشد روز افزون صنایع مختلف و همچنین تولیدات کشاورزی استفاده از انواع کیسه جامبو در جهت حمل و نقل و بسته بندی و انبار کردن به یک ضرورت تبدیل شده است مزایای استفاده از کیسه جامبو عبارتند از:

  1. سهولت در امر کردن و جابجا کردن مواد پودری و فلفل های ریز و درشت
  2. کاهش ریزش و نشتی و محصولات پودری و فله در حمل و نقل
  3. کاهش زمان پر کردن و بسته بندی مواد پودری و فله
  4. افزایش سرعت حمل و نقل و جابجایی محصولات فله
  5. راحتی و کاهش فضای انبار کردن محصولات به صورت فله

لازم به ذکر است که انواع کیسه های جامبو به جز استفاده در بسته بندی و حمل و نقل و انبار کردن انواع محصولات فله ، جهت استفاده به عنوان سیل بند و همچنین ایجاد دیوارهای بزرگ و مصنوعی از سنگ و شن و ماسه در راهسازی و ایجاد سواحل مصنوعی کاربرد زیادی دارد .

انواع کیسه جامبو

جهت خرید عمده انواع کیسه جامبو در رشت و بندرعباس و کرمان و اصفهان به کجا مراجعه کنیم؟

یکی از بهترین راه های خرید عمده انواع کیسه های جامبو مراجعه به بازار گونی فروش ها در شهرهای رشت و بندرعباس و کرمان و اصفهان و اراک می باشد .شما  میتوانید با قیمت های مناسبی انواع گونی مورد نیاز خود را پیدا نمایید. ضمناً به دلیل وجود فعالیت کارخانه های گونی بافی در شهرهای مختلف می توانید به صورت مستقیم با دفاتر فروش این کارخانجات در شهر خود تماس بگیرید و به صورت مستقیم خرید نمایید .

البته ما در این مجموعه این امکان را فراهم آورده ایم که شما می توانید به صورت مستقیم و با قیمت ارزان تر از کارخانجات گونی بافی در شهرهای شیراز و اصفهان و بندرعباس و رشت و دیگر شهرهای ایران خرید نمایید . شما می توانید در هر زمان و حتی در روزهای تعطیل با مشاورین فروش این مجموعه تماس بگیرید و ضمن کسب اطلاع از آخرین قیمت ها و پیدا کردن محصول مورد نظر خود سفارشات خود را ثبت نمایید و در سریعترین زمان و در شهر خود دریافت کنید.

انواع کیسه جامبو

  آیا امکان صادرات انواع کیسه های جامبو وجود دارد؟

با توجه به اینکه استفاده از انواع کیسه های جامبو در صنعت حمل و نقل بسیار مرسوم شده است . بسیاری از کشورهای دیگر نیز جهت حمل و نقل و بسته بندی محصولات خود از انواع کیسه جامبو استفاده می‌کنند .
و از آنجا که قیمت انواع کیسه جامبو تولید شده در ایران بسیار به صرفه و ارزان می باشد، بسیاری از کشورها به دنبال خرید انواع کیسه جامبو بگ از ایران می باشند و ما این امکان را داریم که سفارشات عمده صادراتی از سایر کشورها را نیز پشتیبانی نموده با قیمت مناسب جهت صادرات انواع کیسه جامبو اقدام نماییم.

انواع کیسه جامبو

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش: مهندس دیواندری
راه های ارتباطی:
شماره تماس و واتساپ : 09128937791
شماره تلفن ثابت:02133784154
شماره فکس:02189783121
کانال تلگرام: avid@
اینستاگرام: avid@
آدرس سایت: www.avid.ir
پست الکترونیکی: avid@gmail.com
آدرس دفتر مرکزی : تهران‏ میدان هروی پ 159
کارگاه و انبار : تهران ، ورامین

مطلب پیشنهادی

انواع کیسه جامبوبگ

قیمت عمده انواع کیسه جامبوبگ در بندرعباس

قیمت عمده انواع کیسه جامبوبگ در بندرعباس کیسه جامبو بگ چه کاربردهایی دارد؟ انواع کیسه …

کیسه گونی