کیسه گونی

پخش عمده گونی کنفی با قیمت ارزان

پخش عمده گونی کنفی با قیمت ارزان

گونی کنفی چیست و چه کاربردهایی دارد ؟قیمت پخش عمده گونی کنفی رولی در تهران چقدر است؟ مرکز پخش عمده گونی کنفی در تبریز و مشهد و اراک کجاست؟ استفاده از انواع گونی کنفی قرن هاست که در سراسر دنیا مرسوم می باشد.

پخش عمده گونی

گونی کنفی چیست و چه کاربردهایی دارد؟

استفاده از انواع گونی کنفی قرن هاست که در سراسر دنیا مرسوم می باشد .چرا که مواد اولیه انواع گونی کنفی از الیاف گیاه می باشد .مرکز اصلی تولید انواع گونی کنفی یا چتایی در دنیا کشور بنگلادش می باشد .گونی کنفی با عنوان گونی بنگال فروش می رسد از کشور بنگلادش به سراسر دنیا و از جمله کشور ایران صادر می گردد .گونی کنفی در ضخامت و ابعاد مختلف به فروش می رسد که چتایی را بر حسب تراکم – ریز بودن سوراخهای گونی- به انواع درجه ۱ و ۲ و ۳ تقسیم می کنند.

پخش عمده گونی

هر چقدر تراکم چتایی بیشتر باشد چتایی مرغوب تر است:
چتایی درجه ۱:
سوراخ های ریز دارد و بیشتر بعنوان فیلتر صنعتی در کارخانه های تولید نیشکر استفاده می شود. این نوع خود به دو گروه تقسیم می شود:

– نوع ۱۱×۴۵
– نوع۱۰×۴۰

چتایی درجه ۲:
به نوع ۹×۴۵ معروف است و جهت قیر گونی استفاده می شود.
چتایی درجه ۳:جهت قیر گونی-ساخت گونی وبسته بندی پنبه مصرف می شود وپر مصرف ترین چتایی است. بیشترین مصرف جهت قیر گونی این چتایی است

پخش عمده گونی

 قیمت پخش عمده گونی کنفی رولی در تهران چقدر است ؟

گونی کنفی رولی بیشتر جهت قیر گونی و همچنین جهت فضاسازی یا پوشش نمای ساختمان همچنین جهت تزیین و فضا سازی جنگی مورد استفاده قرار می گیرد. گونی رولی کنفی بر مبنای طول آن قیمت گذاری می شود و عرض آن تاثیر زیادی در قیمت گونی کنفی ندارد . قیمت گونی کنفی درجه ۳ در مرکز پخش عمده گونی در تهران حداقل متری دو هزار تومان می باشد.

پخش عمده گونی

مرکز پخش عمده گونی کنفی در تبریز و مشهد و اراک کجاست؟

مرکز پخش عمده انواع گونی کنفی در هر شهر بازار گونی فروش ها می باشد و همچنین دفتر فروش برخی کارخانه‌ها که به صورت مستقیم اقدام به واردات و فروش انواع گونی کنفی در بازار می نمایند. جهت یافتن مرکز پخش عمده گونی کنفی شهرهای اراک و یاسوج و تبریز و مشهد می توانید به بازار گونی فروش ها در این شهرها مراجعه نمایید . جهت اطلاع از آخرین قیمت ها در شهر های مختلف و خرید عمده می توانید با مشاورین فروش این مجموعه در تمام ساعات شبانه روز و حتی در ایام تعطیل تماس گرفته و از نحوه خرید و پرداخت سفارش شهر خود با قیمت ارزان آگاه شوید.

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش: مهندس دیواندری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09128937791
شماره واتساپ: 09128937791
شماره تلفن ثابت:02133784154
شماره فکس:02189783121
کانال تلگرام: avidgoony@
اینستاگرام: avidgoony@
آدرس سایت: www.avidgoony.ir
پست الکترونیکی: avidgoony@gmail.com
ادرس کارخانه : تهران . شهرک صنعتی قرچک .
کیسه گونی